OTULONY LASEM

OTULONY LASEM

Dom pod Warszawą otulony lasem

Wyzwanie:

 

Dom z widokiem na las to marzenie wielu z nas. Właścicielom tego obiektu również się marzył, a do tego chcieli, aby widok za oknem nie odstawał bardzo od tego, co dzieje się w środku. Nowoczesny wystrój, który mimo wszystko nie odstaje od natury, nie jest pełen lśniących blatów i plastikowych elementów – to było nasze wyzwanie.

 

Realizacja:

 

W tym projekcie postawiliśmy na ciepłe, naturalne kolory – niepodzielnie rządzi tutaj biel i jasny kolor drewna. Zieleń i słońce za oknami wpadają do domu, tworząc poczucie, jakby natura była na wyciągnięcie ręki. Dom jest zaprojektowany nowocześnie, a mimo to w zgodzie z naturą. Mamy tutaj wygodną kuchnię, przestronny salon, przytulną sypialnię i funkcjonalne biuro. Z pięknego tarasu rozciąga się widok na polanę, brzozy i w oddali piękny las.

 

Wynik:

 

Udało nam się zaprojektować dom w stylu nowoczesnym, który mimo wszystko pasuje do otaczającego go lasu. Kolory są delikatne, dzięki czemu natura, która wdziera się do tego domu każdym oknem, ma największe pole do popisu. To piękny dom pod miastem, w którym można się zrelaksować w spokoju, na łonie przyrody.

 

Dlaczego warto wybrać nasciturus design?

 

Będzie tak jak chcesz

 

Nie myślimy szablonowo i umiemy uważnie słuchać naszych klientów – dzięki czemu potrafimy stworzyć projekty pozornie niemożliwe do zrealizowania i przełożyć na dobry plan każdy pomysł. Warto zdecydować się na nasciturus design, jeśli sam nie jesteś pewien swojej koncepcji, albo inni powiedzieli Ci, że Twojego pomysłu nie da się zrealizować.

 

Wygoda przede wszystkim

 

Architekt wnętrz to artysta funkcjonalny – dom, w którym mieszkasz, nie może spełniać jedynie standardów estetycznych, zgodnych z aktualnym kanonem wnętrzarskiego stylu – w innym przypadku byłby niczym galeria sztuki. W nasciturus design projektujemy domy i mieszkania, które są atrakcyjne, ale i przytulne i praktyczne. Takie, w których chcesz mieszkać.