PARYSKI SZYK

PARYSKI SZYK

Paryski szyk

Wyzwanie:

Zapnijcie pasy – przed Wami szybka podróż do apartamentu rodem z paryskich przedmieść, gdzie swoje miejsce znalazła elegancja, ponadczasowość i wygoda. Właściciele poszukiwali dekoratorów wnętrz z Warszawy, którzy przygotują ich mieszkanie w kamienicy pod wynajem – w taki sposób, aby zachwycił potencjalnych najemców. Czy nam się udało?

Realizacja:

To piękny apartament, do którego wjeżdża się windą, co jest ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich – trochę jak pokój hotelowy lub scena z dobrego filmu. Wobec tego faktu apartament nie mógł być nijaki, bo dobre pierwsze wrażenie to przecież nie wszystko. Zacznijmy od pokoju dziennego – to jedno z najważniejszych pomieszczeń w tym domu. Mieści się tutaj na jednej przestrzeni przestronna jadalnia, salon z telewizorem i nowoczesna kuchnia, w której w mig przyrządzimy pyszne posiłki. Dzięki temu wszyscy domownicy mają okazję przebywać w jednym, wspólnym pomieszczeniu. Piękne, czarno-białe obrazy dopełniają wnętrza, podobnie jak kryształowy żyrandol zawieszony nad stołem. Dalej jest tylko lepiej – luksusowa sypialnia, niewielka, ale przytulna, otwarta jest na przeszkloną łazienkę z piękną wanną, efektownym popiersiem i motywem czerwieni kwiatów. To mieszkanie dla osób, które cenią sobie najlepszej jakości meble i ponadczasowe wzornictwo.

Wynik:

Mieszkanie błyskawicznie znalazło nowych najemców, zachwyconych nie tylko położeniem, ale i stylem i umeblowaniem mieszkania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego faktu, bo czujemy, że nasz wysiłek został wynagrodzony.

Dlaczego warto wybrać nasciturus design?

Luksusowe wnętrza

W nasciturus design znamy się zarówno na budżetowej dekoracji wnętrz, jak i na projektach z wyższej półki. Niezależnie od tego, czy dysponujesz skromnym budżetem i niewielką kawalerką, w której ciężko znaleźć miejsce na cokolwiek, czy okazałym apartamentem, w którym ma być czuć wygodę i luksus, jesteśmy do twojej dyspozycji. Architekci wnętrz z Warszawy? Wybierz nasciturus design!

Home staging

Choć ten projekt nie jest klasycznym przykładem home staging’u, który zakłada przecież przede wszystkim budżetowość projektu – podejmujemy różne wyzwania w obrębie przygotowania mieszkania pod sprzedaż lub wynajem. Mieścimy się w budżecie, potrafimy wydobyć z przestrzeni jej potencjał i dopasować się do różnych gustów. To działa!

 

zdjęcia Yassen Hristov, publikacja Dom&Wnętrze MAJ 2017

zobacz więcej