Dobry architekt i projektant wnętrz Warszawa

 

O NAS

Doświadczenie i profesjonalizm

Nasza aktywność w branży design rozpoczęła się 20 lat temu. Od 2004 roku sprostaliśmy wielu wyzwaniom i rozwinęliśmy skrzydła, czego najlepszym potwierdzeniem są prestiżowe nagrody i rekomendacje zadowolonych klientów.
Nasze portfolio obejmuje setki projektów, realizowanych w Polsce i za granicą. Skupiamy się na dostarczaniu perfekcyjnych rozwiązań aranżacyjnych, abyś mógł cieszyć się stylowym, a zarazem funkcjonalnym domem.

Wybierając N-Design możesz mieć pewność, że projekt Twojej przestrzeni będzie dopracowany w każdym calu. Twoja wizja wnętrza i oczekiwania to dla nas priorytety.

Projektanci

W naszym zespole pracują najlepsi projektanci wnętrz w Warszawie, jednak – co szczególnie istotne – to jednocześnie ogromni pasjonaci. Oryginalne i artystyczne podejście, a także fachowa wiedza oraz umiejętności pozwalają stworzyć projekty wnętrz dla najbardziej wymagających klientów.

Poznaj nasz zespół

Zobacz więcej

dobry architekt wnętrz warszawa, dobry projektant wnętrz warszawa, najlepsi projektanci wnętrz warszawa, najlepsi architekci wnętrz warszawa

 

https://ndesignstudio.pl/o-nas/

 

W naszym zespole pracują najlepsi projektanci wnętrz w Warszawie, jednak – co szczególnie istotne – to jednocześnie ogromni pasjonaci. Oryginalne i artystyczne podejście, a także fachowa wiedza oraz umiejętności pozwalają stworzyć projekty wnętrz dla najbardziej wymagających klientów.

 

Co nas wyróżnia?

 

Dobry projektant wnętrz w Warszawie to specjalista, który przede wszystkim potrafi wysłuchać klienta. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepsi architekci wnętrz pod względem technicznym mogą stworzyć projekt, który nie spodoba się osobie zamawiającej. Z tego powodu jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i zawsze bierzemy je pod uwagę. Oczywiście, nawet jeśli nie masz własnej wizji na swoje mieszkanie, kawalerkę, biuro i inne wnętrze, to spokojnie – przez poznanie Ciebie będziemy w stanie zaproponować kilka ciekawych rozwiązań, spośród których wybierzesz to, które najbardziej Ci odpowiada. Wiemy także, że nikt nie lubi niespodzianek. Jeśli klient wybiera kompleksową usługę “pod klucz”, to zapewniamy, że wszystko zmieści się w podanym wcześniej budżecie.

 

Dobry architekt wnętrz, Warszawa

 

Aby stworzyć dobry projekt mieszkania, najpierw musimy bliżej Cię poznać. Pierwszym krokiem jest odbycie rozmowy. Dowiadujemy się więcej o Tobie, jak lubisz spędzać czas, jakie są Twoje zainteresowania, jak liczna jest Twoja rodzina, itp. To również etap, w którym możesz nam przedstawić swoje inspiracje, pokazać wnętrza, jakie najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. Dla naszych specjalistów z Warszawy najważniejsze jest bowiem indywidualne podejście do każdego klienta. Na podstawie rozmowy przygotujemy projekt, który będzie zgodny z Twoimi upodobaniami.

 

Dobry projektant wnętrz, Warszawa

 

Kolejnym krokiem naszej współpracy jest przygotowanie projektu. Rozrysowujemy układ funkcjonalny mieszkania, tworzymy ścieżki, a także przedstawiamy rozłożenie mebli. Jesteśmy otwarci na wszelką dyskusję, dlatego jeżeli będziesz miał jakieś zastrzeżenia, wprowadzimy konieczne poprawki. Możemy przygotować kilka układów funkcjonalnych, a Ty wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada. W końcu każde pomieszczenie można zaaranżować na wiele różnych sposobów.

 

Najlepsi projektanci wnętrz, Warszawa

 

Następnie przygotowujemy całą niezbędną dokumentację. Proponujemy Ci także, jakich produktów najlepiej użyć. Pomaga Ci to w wyborze odpowiednich materiałów, ale także znacznie ułatwia pracę ekipie remontowej. Ostatnim krokiem jest przygotowanie projektu wykonawczego. To w nim zawierają się najważniejsze informacje na temat przyszłego remontu. Na przykład projekt elektryki zawiera informacje, gdzie i w jaki sposób rozmieścić gniazdka, jak rozplanować rozmieszczenie włączników światła, itp.

 

Najlepsi architekci wnętrz, Warszawa

 

Oferujemy również projekty wnętrz “pod klucz”. Mamy bowiem świadomość, że nie możesz pozwolić sobie na przerwanie pracy zawodowej, aby całą uwagę skupić na przeprowadzanym remoncie. Może się to dla Ciebie wiązać również z dużym stresem i dekoncentracją. Dzięki nam możesz tego uniknąć. My wszystkim się zajmiemy, a Ty będziesz mógł spokojnie skupić się na codziennych obowiązkach.

 

Jeżeli interesuje Cię architektura wnętrz, to na naszym blogu znajdziesz wiele ciekawych informacji!

 

Zadzwoń do nas!

 

Zastanawiasz się, czy nam zaufać? Nie lubimy pustych słów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio!

 

Jeśli potrzebny Ci jest dobry architekt wnętrz w Warszawie, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Chętnie dowiemy się, czego potrzebujesz i odpowiemy na wszystkie pytania.