W SERCU LONDYNU, tuż obok Harrodsa

Studio projektowania wnętrz / W SERCU LONDYNU, tuż obok Harrodsa

W SERCU LONDYNU, tuż obok Harrodsa

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy, tuż obok Harrodsa

Wyzwanie:

 

Zostaliśmy poproszeni o projekt wnętrza mieszkania w samym centrum Londynu, które choć miało 90m2, wyglądało na dużo mniejsze i niestety – było bardzo zagracone. Powodem były nie tylko dość niefortunnie wybrane meble, ale również sam projekt mieszkania, w którym dominują małe i wąskie pokoje, które ciężko rozsądnie umeblować. Nasz projekt miał zmniejszyć ilość mebli, aby dać miejscu trochę przestrzeni, ale przy zachowaniu takiej samej funkcjonalności mieszkania. Do dzieła!

 

Realizacja:

 

Dla tego domu zaprojektowaliśmy wygodne, jasne pomieszczenia, które są wygodne i mają strategicznie rozmieszczone meble, dzięki czemu całość nie zajmuje dużo miejsca. Wysokie szafy w kuchni i łazience sprawiły, że mieszkańcy mogą wygodnie przechowywać swoje rzeczy, bez zagracania całego mieszkania. Aby dodać mieszkaniu nowoczesności, do bieli dodaliśmy trochę elementów czerni i piękne obrazy, utrzymane w czarno-białej kolorystyce. W salonie postawiliśmy również na ciekawy dekor na ścianie – na specjalne życzenie właścicieli mieszkania.

 

Wynik:

 

Stworzyliśmy wygodne mieszkanie, które zyskało na metrażu i funkcjonalności, dzięki ukrytym szafkom i półkom. Jasne kolory i nowoczesne akcenty sprawiły, że zyskało ono nowy wymiar, a do tego nie przekroczyliśmy budżetu o nawet milimetr.

 

Dlaczego warto wybrać nasciturus design?

 

Architekt wnętrz nie tylko Warszawa

 

Nasze wnętrza projektujemy w całej Polsce, a nawet daleko za naszymi granicami. Dlatego jeśli na co dzień mieszkasz w innym kraju, nie bój się do nas napisać – mamy doświadczenie i w takich realizacjach.

 

Odgracamy niewielkie przestrzenie

 

Niewielki metraż to niestety duże wyzwanie, szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia w projektowaniu wnętrz. Nie oznacza to jednak, że tak po prostu musi być i niewielkie mieszkanie zawsze jest ciasne i zagracone. Z nami odczarujesz nawet największe maluchy!

 

Zawsze w budżecie

 

Ty mówisz cenę, a my tworzymy projekt, który mieści się w Twoich możliwościach finansowych, ale nadal spełnia wytyczne i Twoje potrzeby. Inne materiały, ostrzejsze negocjacje z dostawcami i inne czynniki sprawiają, że możemy obniżyć finalny koszt realizacji projektu.