Z OCHOTĄ NA REMONT

Studio projektowania wnętrz / Z OCHOTĄ NA REMONT

Z OCHOTĄ NA REMONT

Z ochotą na remont

Wyzwanie:

 

Kapitalny remont mieszkania na warszawskiej Ochocie – do zrobienia było niemal wszystko – odświeżenie, nowy wystrój, a nawet rozkład pomieszczeń! Uwielbiamy takie projekty, a do tego wiemy, że cenią je nasi klienci, którym pokazujemy takie metamorfozy przed i po. Co się udało zrobić tutaj? Sami zobaczcie!

 

Realizacja:

 

Duże mieszkanie dla dużej czteroosobowej rodziny – przed zmianami było przede wszystkim niezbyt funkcjonalne, a częściom wspólnym brakowało oddechu i przestrzeni, a więc miejsca, w którym spotyka się i spędza czas cała rodzina. Zadbaliśmy więc o wygodne połączenie strefy dziennej, która składa się na salon, kuchnię i jadalnię. Dzięki nowemu układowi, cała rodzina i goście mogą spędzać czas razem, rozmawiając podczas przygotowania posiłków czy oglądania telewizji. W skład projektu wchodził również wystrój pokoi młodzieżowych oraz sypialni rodziców. Łazienki zyskały dwie umywalki, tak, aby poranne przygotowania do wyjścia trwały najkrócej, jak to możliwe 😉 Na końcu korytarza zmieściło się również wygodne biuro.

 

Wynik:

Mieszkanie zyskało nowy wymiar i zadowolenie domowników. Rodzina ma okazję więcej czasu spędzać razem, a nowe pokoje spodobały się nawet najmłodszym 😉

 

Dlaczego warto wybrać nasciturus design?

Kompletne renowacje to nasza specjalność i najbardziej spektakularnie pokazuje zmiany.

 

Nie masz czasu na kapitalny remont domu i mieszkania? Szukasz kogoś, kto nie tylko zajmie się aranżacją wnętrz, ale również remontem czy konieczną zmianą układu? Wybierz nasciturus design! Współpracujemy z bardzo dobrymi fachowcami – z naszej wspólnej pracy zawsze wychodzi coś dobrego. A Ty nie musisz o nic się martwić 😉

 

Myślimy rodzinnie

 

Podkreślaliśmy wielokrotnie, że w naszych projektach pierwsze skrzypce grają klienci. To Wasze przyzwyczajenia, zwyczaje, potrzeby i pomysły są najważniejsze – wszystkie przekuwamy w dobry plan, zgodny z naszym doświadczeniem i umiejętnościami. Nie musisz się obawiać, że będziemy naciskali na konkretny wystrój czy układ – owszem, służymy radą, ale ostateczna wersja zawsze należy do Ciebie! Mieszkanie doczekało się sesji fotograficznej w ogólnopolskim magazynie wnętrzarskim, co nas bardzo cieszy.