W ROZMIARZE XS czyli kawalerka na Powiślu

Studio projektowania wnętrz / W ROZMIARZE XS czyli kawalerka na Powiślu

W ROZMIARZE XS czyli kawalerka na Powiślu

 

W rozmiarze XS czyli kawalerka na Powiślu

Wyzwanie:

 

Mieszkania o małym metrażu to zawsze duże wyzwanie – jak w takim mini układzie wygodnie może zmieścić się cała rodzina, bez zagraconych kątów i z poczuciem przestrzeni? Nic dziwnego, że tak wielu właścicieli kawalerek udaje się o pomoc do projektantów. To lokum na warszawskim powiślu wymagało od nas wiele – klientom marzył się nowoczesny, loftowy styl, który jednocześnie będzie funkcjonalny. Mieliśmy pełne ręce roboty!

 

Realizacja:

 

Projekt zaczęliśmy od funkcjonalności – chcieliśmy, aby nowy wystrój był jak najbardziej pojemny. Stąd w mieszkaniu znalazło się miejsce na duże, zabudowane i wysokie do sufitu szafy, w których w mig możemy schować wszystkie przedmioty. To świetny trick również na niespodziewanych gości 😉 Następnie stworzyliśmy zdecydowane akcenty – od ściany tablicowej w kuchni z towarzyszącym jej futurystycznym okapem, przez gołe cegły na ścianach, aż po czerń łazienki. Uwagę zwraca też ciekawy kaloryfer w odpowiadającej mieszkaniu koncepcji, półki na książki na parapetach okiennych i dobrze dobrane oświetlenie.

 

Wynik:

 

Miło nam oznajmić, że projekt spełnił oczekiwania właścicieli i ze względów ergonomicznych i estetycznych! Choć obawialiśmy się trochę samych cegieł na ścianach, to właśnie one były jednym z elementów, które właściciele komplementowali najczęściej.

 

Dlaczego warto wybrać nasciturus design?

 

Z wdziękiem mieszamy różne style

 

Skandynawski, nowoczesny, loftowy… to nie wszystko! Ponadto miksujemy różne style i bardzo dobrze nam to wychodzi. Jeśli podoba Ci się skandynawskie lite drewno, motywy zwierzęce ze stylu kolonialnego i róż z shabby chic, ale nie wiesz, jak to połączyć we wnętrzu, żeby nie wyszedł z tego koszmar projektanta – pomożemy!

 

Projektowanie w rozmiarze S

 

Dobrze czujemy się w kawalerkach i potrafimy sprawić, że ich rozmiar staje się atutem. Kawalerki mogą być przytulne, mogą być nowoczesne i mogą być funkcjonalne – metraż mieszkania nie powinien ograniczać ani przygnębiać, nawet jeśli spędzimy w nim tylko kilka lat, np. przed budową domu czy wyprowadzką do większego lokum. Daj nam to zadanie!