Z MCHU I PAPROCI

Studio projektowania wnętrz / Z MCHU I PAPROCI

Z MCHU I PAPROCI

Wnętrze zaprojektowane dla rodziny

Wyzwanie:

 

Przed nami pięknie zaprojektowany dom – wysokie sufity, ogromne okna z widokiem na zieleń i piękne przestrzenie, które potrzebują wypełnienia. Właściciele domu oczekiwali wygody, przestrzeni do pracy, miejsca do odpoczynku i czasu spędzanego wspólnie z całą rodziną. Natura, podróże, dobre wino i przestrzeń – to krótkie wyznaczniki dla całego projektu.

 

Realizacja:

 

Każdy centymetr przestrzeni tego domu to długie godziny pełne pracy – chcieliśmy, aby każdy kąt był zaprojektowany z najwyższą starannością. Bardzo ważnym miejscem dla całej rodziny jest salon – z wysokim widowiskowym kominkiem, oknami sięgającymi nieba, stołem z pnia drzewa i nowoczesnym, przestrzennym żyrandolem. To rodzinny open space z jadalnią z wygodnymi krzesłami, regałem na wina i mapą świata. Niedaleko stąd jest do przestronnej i funkcjonalnej kuchni. Uwagę przyciąga również łazienka, wykonana w czarnym granicie, z pięknym oknem nad wanną, które pozwala na nocną obserwację nieba podczas relaksu w kąpieli. Ponadto w domu nie brakuje dwóch funkcjonalnych biur, miejsca do ćwiczeń, wygodnej sypialni dla rodziców oraz kolorowego i energetycznego pokoju dla dziecka. To miejsce, w którym żyje się wygodnie i przyjemnie.

 

Wynik:

 

Udało nam się zaprojektować przestrzeń, w której dobrze czuje się cała rodzina – to jest dla nas niezmiernie ważne. W tym domu jest miejsce na wieczorny relaks, długie biesiadowanie w gronie rodziny i przyjaciół, wygodne gotowanie, pracę i sen. Z każdego pomieszczenia oknami do domu wkrada się natura, tworząc wspaniały, nowoczesny dom na wsi.

 

Dlaczego warto wybrać nasciturus design?

 

Z troską o każdy szczegół

 

Do naszych projektów podchodzimy bardzo drobiazgowo – plan Twojego domu, oczekiwania domowników, tryb życia i zainteresowania – to tylko niektóre czynniki, które bierzemy pod uwagę przy każdym projekcie. Dom musi Ci przede wszystkim wspaniale służyć, musi być wygodny i funkcjonalny, a dopiero na końcu elegancki i gustowny. Na szczęście, zazwyczaj udaje nam się pogodzić design z funkcjonalnością.

 

 

 

Skandynawski, nowoczesny, loftowy… to nie wszystko! Ponadto miksujemy różne style i bardzo dobrze nam to wychodzi. Jeśli podoba Ci się skandynawskie lite drewno, motywy zwierzęce ze stylu kolonialnego i róż z shabby chic, ale nie wiesz, jak to połączyć we wnętrzu, żeby nie wyszedł z tego koszmar projektanta – pomożemy!