DLA WIELOPOKOLENIOWEJ RODZINY

Studio projektowania wnętrz / DLA WIELOPOKOLENIOWEJ RODZINY

DLA WIELOPOKOLENIOWEJ RODZINY

Dom dla wielopokoleniowej rodziny

 

Wyzwanie:

 

Uwielbiamy ten projekt i nadal ciepło wspominamy pracę nad nim. Rodzina to w nim słowo klucz – w jednym domu z babcią mieszka rodzina z czwórką dzieci. To dom dla wielopokoleniowej rodziny pełen uśmiechu i ciepła, w którym rodzinne ciepło bucha płomieniem. I to każdego dnia! Rodzinie marzyły się nowoczesne wnętrza, w którym każdy będzie czuł się dobrze i mógł odpocząć. Do dzieła!

 

Realizacja:

 

Musimy przyznać, że mieliśmy nieco ułatwione zadanie – wszystkim członkom rodziny marzyły się nowoczesne, ale ciepłe i przytulne wnętrza, pomimo różnicy pokoleń. Mogliśmy więc zdecydować się na jeden styl, a różnice między przestrzeniami poszczególnych domowników różnicować kolorami i dodatkami. O dużym lustrze z toaletką marzyła babcia, odrobinę koloru do pokoju otrzymały dzieci, a puchaty dywan w sypialni to marzenie ich rodziców. Kiedy dodamy do tego przestronną łazienkę i wygodną kuchnie, mamy dom, w którym rodzina może spędzać czas razem.

 

Wynik:

 

Nowoczesna, minimalistyczna przestrzeń to podstawa projektu – życie zapewne zweryfikuje ten koncept, dodając mu szczypty każdego z członków rodziny, który nada swojej przestrzeni indywidualny charakter. Duża, wielopokoleniowa rodzina to prawdziwy skarb, który tutaj znajduje się w jednym miejscu. I wszystkim jest wygodnie!

 

Dlaczego warto wybrać nasciturus design?

 

Potrafimy rozmawiać jak nikt inny

 

Mieszkanie lub dom dla wielopokoleniowej rodziny to zazwyczaj prawdziwe wyzwanie. Inne życzenia co do wnętrza ma nastolatek, przedszkolak, rodzic i dziadek – a przecież chcemy, żeby ta cała mieszanka stanowiła jedną, wspólną całość. W nasciturus design potrafimy rozmawiać i składać propozycje, które są trafne w realizacji i pasują wszystkim.

 

Tak dla Twojego gustu

 

Projektant wnętrz nigdy nie powinien narzucać stylu swoim klientom – nawet, jeśli uważa, że całość powinna wyglądać kompletnie inaczej. Naszym zadaniem jest delikatne doradzanie różnych rozwiązań, bez ich nadmiernego egzekwowania – dzięki temu domy naszych klientów to realizacja głównie ich pomysłów. To domy, w których czuć duch i charakter rodziny. A rodzina jest przecież najważniejsza.