Restauracja Nova na Mazurach

Studio projektowania wnętrz / Restauracja Nova na Mazurach

Restauracja Nova na Mazurach

Projekt restauracji na Mazurach

Wyzwanie:

Restauracja NOVA na Mazurach mieści się na parterze pięknego hotelu wypoczynkowego. Naszym zadaniem było stworzenie miejsca, w którym można spożyć nie tylko romantyczną kolację – restauracja służy bowiem gościom hotelowym od samego rana i powinna wprawiać w dobry nastrój również o poranku. Takie zadanie przedstawili nam właściciele restauracji, zaznaczając, że klimat powinien być przede wszystkim elegancki i luksusowy, a jednak wygodny, zachęcający do długich celebracji posiłku.

Realizacja:

W realizacji musieliśmy nawiązać do stylizacji całego hotelu, aby restauracja nie odbiegała bardzo klimatem od reszty budynku. Obiekt pełni wiele funkcji, dlatego wydzieliliśmy w nim wiele stref. Miejsce na odpoczynek i rozmowę na obszernych kanapach oddzieliliśmy od części restauracyjnej dużym, nowoczesnym kominkiem w formie paleniska. Stoliki odgrodziliśmy również od części barowej, tworząc wiele, wygodnych i pozornie oddzielonych od siebie stref, aby wszyscy goście czuli się komfortowo. Wrażenie luksusu zapewniły marmurowe dodatki, widowiskowe żyrandole i piękne lampy. Mimo tych zabiegów restauracja nie wygląda jednak na sztampową, dzięki dużej przestrzeni i drewnianych panelach na podłodze, które dają całości odrobiny przytulności.

Wynik:

Restauracja NOVA przeszła metamorfozę – udało się spełnić założenia projektu, aby stworzyć pomieszczenie eleganckie i wygodne, a do tego pasujące do reszty wystroju hotelu. Zapraszamy na Mazury!

Dlaczego warto wybrać nasciturus design studio?

Nie tylko dla klientów indywidualnych

Nasze wnętrza tworzymy nie tylko dla klientów indywidualnych, ale i dla firm i instytucji. Ten projekt restauracji to nie wyjątek – dlatego jeśli prowadzisz podobny biznes, jesteś właścicielem kawiarni, restauracji, pubu, hotelu – wiesz, że możesz wybrać N-Design studio do realizacji Twojego projektu.

Będzie tak, jak chcesz

Potrafimy się dostosować – jeśli potrzebujesz wnętrza, które nawiązuje do klimatu kamienicy, hotelu czy innego miejsca, możesz do nas napisać. Jesteśmy elastyczni i bierzemy pod uwagę głównie gust klienta, aranżując jego pomysły w dobrze zaprojektowaną całość.

Architekt wnętrz Warszawa? Nie tylko

Nasze projekty realizujemy nie tylko w stolicy – projektujemy wnętrza nadmorskich willi, londyńskich apartamentów, hoteli na Mazurach i dużo więcej. Dlatego jeśli szukasz specjalistów, wiedz, że dla nas Warszawa to tylko miejsce startowe.